* Kod Pixel

Kredyt gotówkowy

Życie jest nieprzewidywalne i nie jeden człowiek musiał zmierzyć się z sytuacją, w której nagle potrzebował szybko dużej sumy pieniędzy.

Kredyt gotówkowy
Szczegóły oferty

Gdy pojawia się potrzeba pozyskania dodatkowych środków przez osobę indywidualną, jedną z częstych decyzji jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Jeżeli również Państwo są nim zainteresowani, zapraszamy do współpracy. W jej ramach otrzymują Państwo kompleksowe wsparcie ze strony doświadczonych fachowców, którzy pomogli już setkom osób z Warszawy i okolic znajdujących się w podobnej sytuacji. Z nami można zwiększyć szanse na korzystne rozwiązanie problemu finansowego zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i nawiązania współpracy.

Kredyt gotówkowy – kiedy i dlaczego warto?

Udzielany wyłącznie przez banki kredyt gotówkowy to jeden z najpopularniejszych produktów na rynku finansowym w ogóle. Decyduje o tym kilka czynników, a mianowicie:

  • szeroka dostępność – w odróżnieniu od hipotecznego czy inwestycyjnego w tym przypadku warunki, które trzeba spełnić w celu uzyskania akceptacji wniosku, są w zasięgu nawet osób o relatywnie niskich dochodach,
  • elastyczność – od decyzji klienta w mniejszym lub większym stopniu zależą takie parametry jak termin spłaty, wysokość rat czy wartość zadłużenia; mogą być dowolne, o ile mieszczą się w limitach narzuconych przez bank,
  • brak rozliczenia wydatków – w przeciwieństwie do finansowania zakupu bądź budowy nieruchomości albo nabycia samochodu pieniądze pozyskane poprzez kredyt gotówkowy można spożytkować zgodnie z własną wolą, ponieważ bank nie sprawdza sposobu ich wykorzystania,
  • atrakcyjne warunki finansowe – w zestawieniu z innymi rodzajami dostępnych na rynku produktów należy on do najtańszych; co do zasady jest znacznie korzystniejszy niż pożyczki.

Wsparcie w procedurze kredytowej

Jednak aby móc rzeczywiście liczyć na wszystkie wymienione powyżej korzyści, konieczne jest znalezienie najlepszych ofert i przebrnięcie przez liczne formalności bankowe. Jak sobie poradzić z wyzwaniami, z jakimi wiąże się kredyt gotówkowy? W Warszawie mogą Państwo liczyć na wsparcie zespołu Financial Partners. Tworzą go doświadczeni i wysoko wykwalifikowani specjaliści od finansowania i pośrednictwa w pozyskiwaniu dodatkowych pieniędzy na dowolny cel. Dlaczego warto nam zaufać, jak zrobiły dotychczas setki osób ze stolicy i nie tylko?

Przede wszystkim dlatego, że wyręczamy Państwa na każdym etapie procedury kredytowej. Współpraca rozpoczyna się od dokładnego rozpoznania Państwa potrzeb. Jak duży zastrzyk gotówki jest potrzebny? Na ratę, o jakiej wysokości mogą sobie Państwo pozwolić? Jak kształtuje się Państwa zdolność kredytowa? Z nami łatwo o znalezienie prawidłowych odpowiedzi na te kluczowe pytania. W ramach świadczonych usług zapewniamy kompleksowe doradztwo merytoryczne i profesjonalne prowadzenie sprawy o kredyt gotówkowy.

Kredyty gotówkowe na najlepszych warunkach

Gdy już znamy Państwa sytuację, przechodzimy do analizy rynku i poszukiwania najlepszych ofert. W której placówce uda się uzyskać najwyższą zdolność kredytową? Gdzie można liczyć na najkorzystniejsze warunki finansowe? Jaki bank zapewnia szybkie rozpatrzenie wniosku, gdy ważny jest czas? Naszym zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na pytania i na tej podstawie wskazanie najatrakcyjniejszej, dostępnej aktualnie na rynku oferty.

Zajmujemy się także kompletowaniem wymaganej przez bank dokumentacji. W Państwa imieniu wysyłamy niezbędne wnioski i pisma, prowadzimy komunikację z pracownikami instytucji i analizujemy proponowane umowy, wyjaśniając ich treść i rozwiewając wszelkie wątpliwości z nimi związane. Jeżeli chcą Państwo bezpiecznie, szybko i na korzystnych warunkach zaciągnąć kredyt gotówkowy w Warszawie bez żadnych niespodzianek i przy wsparciu doświadczonych w tej materii specjalistów, serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Nagły remont, choroba czy inne sytuacje losowe mogą wymagać zdecydowanego działania. Bez względu na powód, najlepszym rozwiązaniem będzie kredyt gotówkowy.

Kto może skorzystać z kredytu gotówkowego?

Kredyt gotówkowy może wziąć każda osoba, która ukończyła 18 lat i posiada stały, udokumentowany dochód.

Jakie dokumenty są wymagane?

Zależnie od banku, w jakim brany jest kredyt wymagane dokumenty mogą się różnić, jednak jest kilka grup dokumentów, które zawsze będą Ci potrzebne.

  1. Dokumenty potwierdzające dochód, np. wyciągi z konta, PITy czy zaświadczenie o dochodach.
  2. Dokumenty potwierdzające tożsamość – dowód osobisty, paszport.
  3. Wniosek kredytowy.

W skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów pomogą eksperci z Financial Partners.

Proces uzyskania kredytu gotówkowego:

Umówienie spotkania z ekspertem

To kontakt z nami w celu ustalenia terminu spotkania. Możesz się z nami skontaktować w dowolnej formie, np. telefonicznie, e-mailowo, lub przychodząc do naszego biura.

Sprawdzenie zdolności kredytowych, pojawiających się ofert i złożenie wniosku

To spotkanie – u nas w biurze lub w innym dogodnym dla Ciebie miejscu. Przeanalizujemy wstępnie Twoją zdolność kredytową, jak również najkorzystniejsze oferty bankowe. Pomożemy Ci wybrać najlepsze z nich, a następnie złożymy w Twoim imieniu wnioski kredytowe.

Kontakt z bankami i analiza proponowanych ofert

W Twoim imieniu odpowiadamy bankom na wszelkie zapytania oraz na każdym etapie informujemy Cię o postępach w analizie Twoich wniosków przez banki. Po otrzymaniu decyzji z banków nie kończymy swojej pracy – negocjujemy jak najlepsze dodatkowe obniżki od aktualnych warunków promocyjnych! Na Twoją prośbę możemy również zająć się aspektami umowy będącymi poza warunkami cenowymi, jak np. obowiązek posiadania dodatkowych produktów, czy też zasady wcześniejszej spłaty.

Dogłębna analiza decyzji kredytowych wszystkich banków

Następuje po otrzymaniu odpowiedzi w sprawie dodatkowych negocjacji cenowych – przeprowadzamy dogłębną analizę decyzji kredytowych ze wszystkich banków.

Dokonanie najlepszego wyboru

To spotkanie, na którym wytłumaczymy Ci wszystkie przedstawione przez banki oferty, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy dokonać najlepszego wyboru.

Umówienie i podpisanie umowy

To już ostatni krok. Prześlemy Ci na adres mailowy umowę kredytową, tak abyś mógł ją przeczytać i przeanalizować, jak również zadać nam wszelkie dodatkowe pytania. Następnie spotykamy się w naszym biurze i szczegółowo omawiamy umowę. Ostatecznie w placówce wybranego banku podpisujesz umowę kredytową.

Z przyjemnością informujemy, że zespół Financial Partners będzie towarzyszyć Ci nie tylko na każdym etapie procesu kredytowego, ale także przez cały okres trwania kredytu. Po uzyskanym kredycie na wymarzoną nieruchomość wciąż będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie, doświadczenie i wiedzę!

Zaloguj się