* Kod Pixel

Kredyt konsolidacyjny Warszawa

Kredyt konsolidacyjny
Szczegóły oferty

Często posiadając wiele zobowiązań możemy pogubić się w terminach spłat i ratach. Nierzadko również zaczynają one mocno obciążać nasz budżet. Sposobem na poradzenie sobie z kilkoma kredytami czy też innymi zobowiązaniami jest kredyt konsolidacyjny. Dzięki tej opcji mamy możliwość „zsumowania” wszystkich rat w jedną i jednocześnie uregulowania na raz kilku zobowiązań!

Kto może skorzystać z kredytu konsolidacyjnego?

Z takiego rozwiązania może skorzystać każdy, kto chce spłacić wszystkie lub część zobowiązań, jakie posiada (np. kredyty gotówkowe, mieszkaniowe, debety i limity, karty kredytowe). Nie muszą to być zobowiązania w jednym banku.

Jak wygląda proces przyznawania kredytu konsolidacyjnego?

Ważne jest aby pamiętać, że do konsolidacji kredytu konieczne jest posiadanie zdolności kredytowej. Dlatego też bank w pierwszej kolejności sprawdzi, czy ją posiadamy. Tak jak w przypadku kredytu gotówkowego, konieczne jest złożenie wniosku. Warto skorzystać z pomocy, wiedzy i doświadczenia Financial Partners, aby wybrać najkorzystniejsza ofertę i nie pogubić się w ciągu całego procesu.

Jakie dokumenty są wymagane?

Zależnie od banku w jakim zdecydujemy się na konsolidacje zobowiązań wymagane dokumenty mogą być różne, jednak zawsze będą Ci potrzebne dokumenty z poniższych grup:

  1. Dokumenty potwierdzające dochód, np. zaświadczenie o dochodach, PIT czy wyciągi z konta.
  2. Dokumenty potwierdzające tożsamość – dowód osobisty, paszport.
  3. Wniosek kredytowy.
  4. Umowy bądź harmonogramy dotyczące zobowiązań, które mają zostać skonsolidowane.

W skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów pomogą eksperci z Financial Partners.

Proces uzyskania kredytu konsolidacyjnego:

Umówienie spotkania z ekspertem

Telefoniczny lub e-mailowy. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin i miejsce pierwszego spotkania.

Wstępne wyliczenie zdolności kredytowej, przedstawienie ofert, złożenie wniosku

To spotkanie, na którym wyliczymy wstępnie Twoją zdolność kredytową, jak również przeanalizujemy oferty bankowe. Wspólnie wybierzemy najlepsze z nich, a następnie złożymy w Twoim imieniu wnioski kredytowe.

Negocjacje związane z aspektami umowy kredytu konsolidacyjnego

Po otrzymaniu decyzji kredytowych rozpoczynamy negocjacje, aby uzyskać dodatkowe obniżki od aktualnych warunków promocyjnych! Jeżeli chcesz możemy również negocjować inne aspekty umowy takie jak np. obowiązek posiadania dodatkowych produktów, zasady wcześniejszej spłaty itp.

Analiza ofert z wszystkich banków

To analiza decyzji kredytowych ze wszystkich banków, którą przeprowadzamy po otrzymaniu odpowiedzi w sprawie dodatkowych negocjacji cenowych.

Wytłumaczenie pojawiających się niejasności

To spotkanie, na którym wytłumaczymy wszelkie niejasności wszystkich przedstawionych przez banki ofert i pomożemy dokonać wyboru najlepszej z nich.

Sprawdzenie i podpisanie umowy kredytowej

To jednocześnie ostatni krok. Przesyłamy Ci umowę kredytową na adres mailowy, abyś mógł ją przeanalizować, przeczytać i zadać nam wszelkie dodatkowe pytania. Następnie spotykamy się w naszym biurze, aby szczegółowo omówić umowę. Po jej akceptacji podpisujesz umowę kredytową w placówce bankowej.

Z przyjemnością informujemy, że zespół Financial Partners będzie towarzyszyć Ci nie tylko na każdym etapie procesu kredytowego, ale także przez cały okres trwania kredytu. Po uzyskanym kredycie na wymarzoną nieruchomość wciąż będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie, doświadczenie i wiedzę!

Zaloguj się