* Kod Pixel
Kredyty dla firm
Szczegóły oferty

Nie tylko osoby fizyczne znajdują się w sytuacji, w której potrzebują gotówki. Firmy równie często sięgają po dodatkowe źródła finansowania – czy to ze względu na chęć rozwoju, inwestycję czy też przetrwanie cięższego okresu. Kredyty dla firm mają jedną wspólną cechę – mogą być zaciągnięte na dowolny cel, związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Oferty banków skierowane są do różnych form prawnych działalności, takich jak:

jednoosobowa działalność gospodarcza; jedna z najczęstszych form, przy zakładaniu wymaga najmniej formalności, a sama firma jest prowadzona przez jedną osobę.

– spółka cywilna; zakładana przez wspólników (którzy zazwyczaj prowadzą swoją działalność) na podstawie umowy spółki. Spółki cywilne nie posiadają statusu przedsiębiorcy.

spółka partnerska; może być założona tylko przez przedstawicieli wolnych zawodów (np. lekarz czy prawnik).

spółka jawna; zakładana przez minimum dwóch wspólników, wpisana do KRS i posiadająca status przedsiębiorcy.

Możliwe są różne rodzaje kredytów dla firm. W zależności od charakteru, formy prawnej prowadzonej działalności czy też celu finansowania, można dobrać właściwe dla siebie rozwiązanie. Skorzystaj z pomocy Financial Partners, pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszej oferty bankowej i przeprowadzimy przez cały proces brania kredytu!

Kredyt ratalny

Brakuje Ci pieniędzy na rozwój firmy? A może pojawiły się nieoczekiwane wydatki, które przekraczają Twoje możliwości? Bez względu na to, na co potrzebujesz dodatkowych środków, najlepszym wyborem będzie kredyt ratalny. Charakteryzuje się on największą spośród wszystkich kredytów dowolnością. Jest on przeznaczony dla każdego przedsiębiorcy, a cel na jaki zostaną przeznaczone uzyskane środki musi być jedynie związany z prowadzeniem działalności. Dzięki niemu, zamiast wydawać na raz dużą sumę pieniędzy, możesz spłacać koszt danej inwestycji w wygodnych ratach.

Kredyt obrotowy

Każdemu przedsiębiorcy, czy to ze względu na sezonowość biznesu, czy przez wysokie koszty administracyjne, mogą przydarzyć się kłopoty finansowe. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem jest kredyt obrotowy. Ten rodzaj zobowiązania ma na celu pomoc w utrzymaniu płynności finansowej firmy, więc środki uzyskane w tej formie mogą być wykorzystane na opłacenie bieżących wydatków związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa.

Kredyt dla rolnika

Chęć rozwinięcia gospodarstwa rolnego wiąże się często z koniecznością wydania jednorazowo dużych środków pieniężnych. Wprowadzenie nowych technologii, dobudowanie budynku czy zakup nowych maszyn – to wszystko generuje bardzo wysokie koszty, dlatego właśnie warto skorzystać z możliwości jaką daje kredyt Dla Rolnika. Można w ten sposób uzyskać nawet 800 000 zł, a system spłaty rozłożyć na 20 lat. Środki z kredytu mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z gospodarstwem, w tym pokrycie zaległości w Urzędzie Gminy czy KRUS-ie.

Leasing

Gdy pojawia się potrzeba zaopatrzenia przedsiębiorstwa w dodatkowe maszyny, samochody, czy łodzie, dobrą alternatywą dla kredytu jest leasing. Decydując się na niego nie otrzymujesz gotówki, a prawo do korzystania z konkretnych środków trwałych. Ten rodzaj wsparcia z roku na rok zyskuje na popularności i coraz więcej osób się na niego decyduje. Warto pamiętać, że leasing choć przypomina kredyt, kredytem nie jest i zawierany jest na innych warunkach.

Kredyt deweloperski

Kredyt ten jest przeznaczony dla firm, zajmujących się działalnością deweloperską. Obejmuje budowę lub jej dokończenie. Co ważne, musi być ona docelowo przeznaczona na sprzedaż. Kredyt tego typu może być również przeznaczony na spłatę innego kredytu deweloperskiego. Celem tego typu finansowania jest najczęściej budowa: domów wielorodzinnych, apartamentowców, osiedla czy budynków usługowych

Zaloguj się