* Kod Pixel

Refinansowanie kredytu gotówkowego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta z myślą o długotrwałej i owocnej współpracy, oferujemy Państwu kompleksową obsługę refinansowania kredytu gotówkowego

Refinansowanie kredytu hipotecznego
Poszukiwanie sposobów na obniżenie wysokości raty kredytu gotówkowego nie należy do najłatwiejszych. Na szczęście dzięki pomocy Naszego Eksperta możesz mieć wpływ na przyszłość związaną ze spłatą zobowiązania oraz zmianę wcześniejszej decyzji i skłonienie się w stronę korzystniejszej oferty. Część osób, które podjęły decyzję o refinansowaniu kredytu gotówkowego może liczyć na tysiące złotych zysku. Z Financial Partners zmienisz bieg swojej sytuacji finansowej.

Wybór kredytu gotówkowego to nie wszystko. W związku z dynamiczną sytuacją i zmianą stylu życia musisz zdawać sobie sprawę z częstej konieczności zrewitalizowania swoich planów i zobowiązań finansowych. Jeśli aktualna sytuacja życiowa jest odmienna od tej w trakcie zaciągania zobowiązania finansowego na kilkadziesiąt lat, możesz skorzystać ze zmiany bieżącego kredytu gotówkowego na zobowiązanie o korzystniejszych warunkach spłaty.

Co zyskasz wybierając refinansowanie kredytu gotówkowego?

  • Możesz obniżyć miesięczną ratę zobowiązania.
  • Masz szansę na szybszą spłatę kredytu hipotecznego.
  • Jesteś w stanie połączyć kilka kredytów gotówkowego w jeden.
  • Możesz oszczędzić kilka a nawet kilkadziesiąt tysięcy przez cały okres kredytowania.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, kiedy warto skorzystać z możliwości refinansowania kredytu hipotecznego, pierwszym krokiem powinna okazać się dogłębna analiza obecnej umowy kredytowej i Twojej sytuacji finansowej. Większość krajowych kredytów gotówkowych charakteryzuje się oprocentowaniem zmiennym. Stopa WIBOR nie jest stabilnym czynnikiem, więc jej wahania mogą doprowadzić do znacznej zmiany raty kredytu hipotecznego. Na szczęście marża banku, która również składa się na miesięczne odsetki, może okazać się dla nas bardzo korzystna.

Zaloguj się