* Kod Pixel
eksperci finansowi z wieloletnim doświadczeniem
W co wierzymy

W Financial Partners udzielamy porad z dziedziny finansów, a naszą specjalnością są kredyty hipoteczne. Jesteśmy ekspertami finansowymi z wieloletnim doświadczeniem, dlatego doskonale znamy tajniki rynku finansowego i nieustannie reagujemy na jego zmiany. Jednocześnie, jako profesjonaliści, dbamy o dobry wizerunek firmy i wysoki poziom świadczonych usług.

Warunki kredytu, jego długość, kwestie związane z ubezpieczeniem (obowiązkowym w niektórych bankach), czy chociażby wybór rzeczoznawcy – są niezwykle istotne i mogą dostarczyć wielu dylematów. Na szczęście dzięki naszym usługom nie musisz zgłębiać prawa bankowego ani samemu zbierać i porównywać dziesiątek ofert. To my stworzymy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę kredytową, rzetelnie wybierzemy najlepsze parametry kredytu i rzeczowo wytłumaczymy Ci wszystkie jego aspekty. Jesteśmy również jedyną firmą w Polsce, która dzięki wewnętrznemu systemowi CRM przez cały okres trwania kredytu hipotecznego analizuje oferty banków tak, aby nasi klienci zawsze korzystali z najtańszego i najkorzystniejszego rozwiązania.

Nasz zespół
Poznaj naszych specjalistów

Zespół Financial Partners budują wykształcone i godne zaufania osoby, które poświęciły swoje życie branży finansowej. Każdy z naszych ekspertów spędził wiele lat na zdobywaniu wiedzy oraz doskonaleniu umiejętności pracy z klientem, aby jak najskuteczniej rozwiązywać Twoje problemy.

kredyt hipoteczny warszawa

Michał Kamiński

Prezes zarządu - współzałożyciel
Założyciel Financial Partners, w firmie odpowiedzialny za kontakt z kluczowymi partnerami. Od 12 lat pracuje w branży finansowej. Jest członkiem międzynarodowej organizacji, zrzeszającej najlepszych Doradców Finansowych na świecie – MDRT Court of Tabel.
kredyt hipoteczny warszawa

Piotr Kochański

Ekspert Kredytowy - współzałożyciel
Współwłaściciel Financial Partners, od 15 lat związany z branżą finansową. Odpowiedzialny za kontakt i obsługę klienta. Jest członkiem międzynarodowej organizacji, zrzeszającej najlepszych Doradców Finansowych na świecie – MDRT Court of Tabel. Interesuje się wyścigami samochodowymi, ale nie tylko jako kibic, w czasie wolnym od pracy siada za kierownicą i sam bierze udział w wyścigach.
Nasi partnerzy
Zaloguj się