* Kod Pixel

Kredyt hipoteczny Warszawa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta z myślą o długotrwałej i owocnej współpracy, oferujemy Państwu kompleksową obsługę kredytową.

Skorzystaj z merytorycznej wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów. Wybierz najlepszą ofertę na rynku i kup wymarzoną nieruchomość z rynku wtórnego lub pierwotnego z Financial Partners.

Czym jest kredyt hipoteczny?

Wybór kredytu hipotecznego to decyzja, która powinna być odpowiedzialna. Zobowiązanie obliguje nas na kilkadziesiąt lat i bardzo ważne jest, aby skorzystanie z tej formy było dobrze przemyślane. Kredyt hipoteczny to finansowanie na określony cel, taki jak kupno domu lub jego budowa, a także zakup mieszkania z rynku wtórnego i pierwotnego. Możliwe jest uzyskanie kredytu o maksymalnej wartości 90% nieruchomości. Im większą ilością oszczędności gospodarujesz, tym mniejszą wartość musisz pożyczyć.

Zabezpieczenie w postaci hipoteki to rzeczowy środek zabezpieczenia wierzytelności na nieruchomość. Po podpisaniu umowy o kredyt hipoteczny przekażemy Ci ustalone środki, które pozwolą na zakup wymarzonej nieruchomości z rynku wtórnego lub pierwotnego.

Kiedy warto wziąć kredyt hipoteczny?

Marzysz o własnym mieszkaniu? Masz dość płacenia czynszu właścicielowi nieruchomości? Postaw na stabilną przyszłość swoich najbliższych i zacznij spłacać swój własny kredyt hipoteczny. Jeśli zamierzasz zbudować dom, kupić mieszkanie z rynku wtórnego lub pierwotnego, skorzystanie z bezpiecznej oferty kredytowej to jedna z najlepszych możliwości, na które możesz sobie pozwolić.

W trakcie każdego etapu zawierania umowy z wybranym przez Ciebie bankiem nasi eksperci z Financial Partners są do Twojej dyspozycji. Wesprzemy Cię merytoryczną wiedzą i doświadczeniem, co pomoże podjąć odpowiedzialną decyzję. Jesteśmy na bieżąco z najkorzystniejszymi ofertami kredytów hipotecznych. Dzięki naszej współpracy zrealizujesz swój cel szybciej i bezpieczniej.
Przedstawimy Ci oferty różnych banków, a Ty wybierzesz dla siebie najkorzystniejszą możliwość. To proste!

Zaloguj się