* Kod Pixel

FINANCIAL PARTNERS – DOŚWIADCZENIE, PROFESJONALIZM I WIEDZA

Jesteśmy firmą niezależną kapitałowo, powstałą w odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających klientów indywidualnych i firm.

Zakresem naszej działalności jest szeroko pojęte doradztwo finansowe, a naszą specjalizacją są kredyty hipoteczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale znane są nam zasady współpracy z klientem oraz tajniki rynku finansowego. 

Pracujemy w kameralnym , bo czteroosobowym składzie. Znamy swoje mocne strony, wzajemnie się inspirujemy i wymieniamy naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Wszystko po to, by stworzyć dla naszych klientów najlepsze oferty kredytowe i zapewnić im usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, że niektóre kwestie związane z warunkami kredytu, ubezpieczeniem (obowiązkowym w niektórych bankach), czy wyceną nieruchomości, mogą być niezrozumiałe i dostarczyć wielu dylematów. Na szczęście dzięki naszym działaniom nie musisz zgłębiać prawa bankowego ani samemu zbierać i porównywać dziesiątek ofert. 

Aby być jeszcze bliżej naszych klientów, stworzyliśmy przestrzeń z dawką wiedzy z zakresu szeroko pojętego rynku nieruchomości. Wyjaśnimy tu typowe zjawiska kredytowe, opiszemy bieżące problemy bankowe, a także doradzimy, jak przygotować się do kredytu. Niech ten blog będzie wirtualnym poradnikiem dla wszystkich tych, którzy nie czują się zbyt pewni w tematyce kredytów hipotecznych. A tymczasem – jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszego doradztwa finansowego – odwiedź naszą stronę internetową. Znajdziesz tam szczegółowy opis wszystkich naszych usług.

Zaloguj się